23 Mayıs, Uluslararası MICE Dermeği Eğitimlere Başladı

23 Mayıs, Uluslararası MICE Dermeği Eğitimlere Başladı

Uluslararası MICE Derneği ‘’ Eğitimlere Başladı ‘’

 

Tüm sektör paydaşlarını bir araya getirmek, kamu ve özel sektör nezdinde kitlesel muhatap olabilmek adına yola çıkmış olan Uluslararası MICE Derneği, 19 Ocak tarihinde gerçekleştirmiş olduğu ‘’ ACENTA LANSMANI ‘’ 24 Mart tarihinde gerçekleştirmiş olduğu ‘’ DANIŞMA KURULU TOPLANTISI ‘’ 31 Mart – 02 Nisan tarihlerinde gerçekleşen ‘’ KAZ DAĞLARI FAM TRIP ‘’ 29 – 30 Nisan tarihlerinde gerçekleşen ‘’ ÇALIŞMA GRUPLARI VE KOMİSYONLARI ‘’ oluşturma ve 04 Mayıs tarihinde gerçekleştirmiş olduğu (MICE çalışan acenta yönetici ve çalışanları, oteller, MICE lojistik firmaları, Restaurant, kafe, bar yöneticileri, rehberler, havayolları, turistik yüzer gemi işletmeleri, piknik mekan yöneticileri, etkinlik mekan yöneticileriyle birlikte, iş, sanat, spor dünyasından yaklaşık 1000 misafirin katıldığı) ‘’ BÜYÜK MICE BULUŞMASI ‘’ etkinliğinden sonra ajandasında bulunan, sektör paydaşlarının kişisel gelişim ve uzmanlıklarına yönelik gerçekleştirmeyi planladığı eğitim organizasyonlarının ilkini Radisson Blu Bosphorus Hotel ev sahipliğinde, tüm Radisson Hotelleri yöneticileri, MICE çalışan acenta yöneticileri, kanaat önderleri ve basının katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Boğaz manzaralı Pupa Terasta gerçekleşen ‘’ Business Review Workshop ‘’ etkinliğinde katılımcılar, Selim Geçit’in eğlenceli sunumu ile Business Review Workshoplarından tanıdığımız Nitin Nohria’nın kaleme aldığı “Çalışan Motivasyonu İçin Yeni Güçlü Bir Model” eğitiminde, bulundukları yere disiplinli yaşam kurguları sayesinde gelmiş, iş dünyasının en çok aranan yönetici, en ilham verici liderlerini dinlediler.

 

Gecede konuşan Uluslararası MICE Derneği 2. Başkanı Hüseyin Kurt, ‘’Uzmanlığımız dışındaki alanlarda güçlenmek için zaman ayırmak, yoğun iş temposu yüzünden çok kolay olamamaktadır. Bu ‘’ Workshop ‘’ ile birlikte devrim niteliğindeki iş dünyası fikir ve yaklaşımlarını, iş dünyasının 4x4’ lük liderlerinin öğrenme rejimini bize aktaran Sayın Selim Geçit hocamıza çok teşekkür ederiz. ‘’ dedi.

 

Önümüzde ki dönemde eğitimlerin artacağı müjdesini paylaşan Sn. Kurt, Temmuz sonu ve Ağustos ayı başında Radisson Blu Hotel Tuzla sponsorluğunda üyelerimiz öncelikli olmak üzere 1 tam gün ‘’ ikna bilimi ve etki prensipleri eğitimi ‘’ 1 tam gün ‘’ zorluklarla mücadele takım aktivitesi ‘’ organizasyonunun olacağını paylaştı.

 

Katılımcılar, eğitimden sonra Radisson Blu Bosphorus Hotel Terasının eşsiz boğaz manzarasında Executive Chef Ömer Esen’in katılımcılar için hazırlamış olduğu enfes lezzetleri atıştırıp, sohbet etme fırsatı yakalarken,  321 Müzik firmasının, Müzik direktörü olan Tamer Bey’in katılımcılar için hazırlamış olduğu etkinlik menüsü kıvamında  Seren Kuloğlu ”Oldies But Goldies”  Keman Show, Ahmet Serkan ”Voice Master” Live Performance, Elvan Kızılay ”Smooth” Elektro Keman Show, Feray Tekşahin ”Pop Hits” Elektro Keman Show, Batuhan Parlak ”Enjoy Arabia’ Perküsyon Show, Alper D ”Open Mic Show” & Dj Performansını izlerken bir yandan da stres attılar.