Kurumsal Üyeler

dbtmice

FirmaDBT MICE
Websitesidbtmice.com
YetkiliFerhat Özdemir
e-Postaferhat@deepbluetr.com
Mobil00905322506517
dorak

FirmaDorak MICE
Websitesidorakmice.com
YetkiliTuğçe Çakır
e-Postatugce.cakir@dorakmice.com
Mobil00902122191937
dsm-logo-copy

FirmaDSM Turizm ve Eğitim
Websitesidsm.com.tr
Yetkiliİlker Akar
e-Postamice@dsm.com.tr
Mobil00905079500001
arda-logo-1

FirmaArda Event
Websitesiardaevent.com
YetkiliErhan Şenol
e-Postaerhan@ardaevent.com
Mobil00905332683112
contrust-logo

FirmaConTrust Kongre Organizasyon
Websitesicon-trust.org
YetkiliEvren Bölek
e-Postaevrenbolek@con-trust.org
Mobil 00905456557500
La_Travelia LOGO

FirmaLa Travelia MICE
Websitesiwww.latravelia.com
YetkiliTimur Özçıngırak
e-Postatimur@latravelia.com-info@latravelia.com
Mobil00905542680012
maay-logo-jpg-ok

FirmaMaay Event Management
Websitesimaayevent.com
YetkiliMali Kanji
e-Postamali@maayevent.com
Mobil 00905324421209
Oliva-Logo-09

FirmaOliva MICE & DMC
Websitesiolivamice.com
YetkiliHüseyin Kurt 
e-Postahuseyin.kurt@olivamice.com
Mobil 00905454862210
toys-event

FirmaToys Event
Websitesitoysevent.com
YetkiliMustafa Taner Seçkin
e-Postataner@toysevent.com
Mobil0090 532 292 5551
humanitasMICE

FirmaHumanitas Turizm ve Org.Hizm.Ltd.Şti.
Websitesihumanitasmice.com
YetkiliEyüp PEHLİVAN
e-Postaepehlivan@humanitasmice.com
Mobil 00905332969272

FirmaCar Rental Planet
Websitesicarrentalplanet.com
YetkiliE.Zehra BOZANOĞLU
e-Postazehra@carrentalplanet.com
Mobil 00905326411040

FirmaPlusMıce
Websitesiplusmıce.com
YetkiliMehmet Bağdatlı – Neslihan Dalgıç 
e-Postazehra@carrentalplanet.com
Mobil 00905302297454 
Global B2B Logo

FirmaGlobal B2B The Travel Tailor
Websitesiglobalb2b.fr
YetkiliVolkan Kaya
e-Postavolkan.kaya@globalb2b.fr
Mobil00905323449922
400dpiLogo

FirmaDestination Options
Websitesiwww.destinationoptions.com
YetkiliEce DELEN
e-Postainfo@destinationoptions.com
Mobil00905342265675

FirmaRamada Encore Bayrampaşa
Websitesiwww.ramadaencorebayrampasa.com
YetkiliMehmet Sait YILDIRIM 
e-Postagm@ramadaencorebayrampasa.com

elifbursali@ramadaencorebayrampasa.com

Mobil009005335197464 / 009005333146464
arts-hotel-istanbul-logo

FirmaArts Hotel Istanbul
Websitesiartshotelistanbul.com
Yetkili-
e-Posta-
Mobil-
ferko

FirmaFerko Ilgaz Mountain Hotel & Resort
Websitesiferkoilgazhotel.com
YetkiliBilge Kasırga İpek
e-Postabilge.kasirga@ferkoilgazhotel.com
Mobil00905343487734
radisson-blu-sisli-logo

FirmaRadisson Blu Hotel Şişli
Websitesiradissonblu.com/tr
Yetkili-
e-Posta-
Mobil-
ramada-kazdaglari

FirmaRamada Resort Kazdağları Thermal & Spa
Websitesiramadaresortkazdaglari.com
YetkiliMeltem Öner
e-Postasales@ramadaresortkazdaglari.com
Mobil00902663720777
vialand-imice

FirmaVialand Palace
Websitesivialandpalacehotel.com
YetkiliM.Mutlu Özgüler
e-Postamutlu.ozguler@vialandpalacehotel.com
Mobil00905322118520

FirmaCrowne Plaza İstanbul Asia Otel
Websitesiwww.cpistanbulasia.com
YetkiliTahsin Oral Konag
e-Postaoral.konag@cpistanbulasia.com
Mobil00905309619308
cvk logo

FirmaCVK Park Bosphorus Hotel İstanbul
Websitesiwww.cvkhotelsandresorts.com
YetkiliTamer CİVELEK
e-Postainfo@parkbosphorus.com
Mobil00905306662601

FirmaRamada Encore Bayrampaşa
Websitesiwww.ramadaencorebayrampasa.com
YetkiliMehmet Sait YILDIRIM 
e-Postagm@ramadaencorebayrampasa.com

elifbursali@ramadaencorebayrampasa.com

Mobil009005335197464 / 009005333146464

FirmaDedeman Konya Otel
Websitesiwww.dedeman.com/otel-konya/dedeman-konya.aspx
YetkiliFatih KOCAGÜZEL 
e-Postafatih.kocaguzel@dedeman.com Mobil009005558022211
portaxe-logo

FirmaPortaxe
Websitesiportaxe.net
YetkiliSerap Şen
e-Postasales1@lsbanquet.com
Mobil00905309358023
ekonomik-transfer

FirmaEkonomik Transfer
Websitesiekonomiktransfer.com
YetkiliBora Akdeniz
e-Postainfo@kariatravel.com
Mobil00905306373330
platinyum-transfer

FirmaPlatinyum Transfer
Websitesiplatinyumtransfer.com
YetkiliBarış Kılıçarslan
e-Postainfo@platinyumtransfer.com
Mobil00905327008692
systemtransport

FirmaSystemTransport Ulaşım Hizmetleri
Websitesisystemtransport.com.tr
YetkiliAli Rıza Arık
e-Postaaliriza.arik@systemtransport.com.tr
Mobil00905304985600
transfer-ofis

FirmaTransfer Ofis
Websitesitransferofis.com
YetkiliAli Altan Özdemir
e-Postaaltan@transferofis.com
Mobil00905305553002

FirmaHeya Travel Company
Websitesiheya.com.tr
YetkiliBatuhan Seyirci
e-Postaburhan@heya.com.tr
Mobil00905072743109
2K-10-yil-LOGO-yazili

Firma2K Kaliteli Kurumsal İnsan Kaynakları ve Organizasyon
Websitesikk-ik.com.tr
YetkiliCihan Oğan
e-Postacihan@kk-ik.com.tr
Mobil00905556253580
antik

FirmaAnt İnsan Kaynakları
Websitesiant-ik.com
YetkiliÖzgür Yurt
e-Postaozgur.yurt@ant-ik.com
Mobil00905558468904
kdcrew

FirmaKD Crew
Websitesikdcrew.com
YetkiliTolgahan Yıldıran
e-Postatolgahan.yildiran@kdcrew.com
Mobil00905321515534
Punto Organizasyon Logo

FirmaPunto Organizasyon
Websitesiwww.puntoorganizasyon.com
YetkiliSoner BURGUCU
e-Postasoner@puntoorganizasyon.com
Mobil00905553166841

FirmaKaro Organizasyon
Websitesiwww.karoorganizasyon.com
YetkiliGüçlü ÖNDER
e-Postaguclu@karoorganizasyon.com
Mobil00905327063184
sari-yapim

FirmaSarı Yapım
Websitesisariyapim.com
YetkiliTalha Pınar
e-Postatalha.pinar@sariyapim.com
Mobil00905495805834

FirmaThe-Location
Websitesihttp://www.the-location.com.blank
YetkiliEbru SEZER-Ahu AYAŞLILAR
e-Postaebru@the.location.com
Mobil00905322831121 - 00905553612498

FirmaMAVİ GRUP
Websitesimavigrup.com
YetkiliSerdar Uğur Girgin
e-Postaserdar@mavises.com
Mobil00905327982624
arkadyas-logo

FirmaArkadyas Bilişim
Websitesiarkadyas.com
YetkiliGizem Yücel
e-Postainfo@arkadyas.com
Mobil00905075741640

FirmaSOCIAL ATTEND.
Websitesisocialattend.com
YetkiliAyşe KIZILKAYA
e-Postaayse@socialattend.com
Mobil00905336547150
turunculogo

FirmaTuruncu Basım
Websitesituruncubasim.com
YetkiliMine Karaçaylı
e-Postamine@turuncubasim.com
Mobil00905325603205

FirmaQuick Copy
Websitesihizlikopyalama.com
YetkiliKadir AKIN
e-Postakadir@hizlikopyalama.com
Mobil00905389456898

FirmaATY Event Management
Websitesiaty.com.tr
YetkiliSarko Yazmacı
e-Postasarko.yazmaci@aty.com.tr
Mobil444 9 289

FirmaBakış Reklam
Websitesibakisreklam.com.tr
YetkiliKemal KAYA
e-Postakemal@bakisreklam.com.tr
Mobil00905072475279

FirmaSH Reklam
Websitesishreklam.com
YetkiliAli BEKOĞLU
e-Postaali@shreklam.com
Mobil00905326130502

FirmaQuick Copy
Websitesihizlikopyalama.com
YetkiliKadir AKIN
e-Postakadir@hizlikopyalama.com
Mobil00905389456898

FirmaAGP GROUP BİLİŞİM VE ORG.
Websitesiagpgroup.com.tr
YetkiliAjda Göknil Pazarlı
e-Postainfo@agpgroup.com.tr seda@agpgroup.com.tr   agoknil@agpgroup.com.tr
Mobil00905327170291